Męska sprawa – czyli co dzieje się na głowie!

Męska sprawa – czyli co dzieje się na głowie!

Męska sprawa – czyli co dzieje się na głowie!

It’s A Man’s Man’s Man’s World śpiewa James Brown a My razem z nim. Włosy to coraz częściej również męska sprawa. Drwal, książę, a może po prostu facet, których chce czuć się dobrze we własnej skórze i wyglądać z klasą? To nasze typy w tym sezonie. Prawdziwy mężczyzna nie dzieli włosa na czworo, ale zawsze potrafi wziąć rzeczywistość pod włos.

suszarka_003Mężczyźni coraz większą wagę przywiązują do swoich włosów oraz ich stylizacji. Na sezon wiosna-lato polecam stopniowe odejście od zapuszczenia bród, staramy się utrzymywać zarosty tygodniowe, dwutygodniowe – podkreśla Maciej Maniewski, ambasmaszynka 2ador Fale Loki Koki. Stopniowe przyzwyczajenia do zapuszczenia włosów odchodzą na dalszy plan. W męskich trendach zaznaczają się włosy bardzo krótko obcięte po bokach, natomiast góra dłuższa, czesana w delikatnym nieładzie bądź uczesana na gładko – podkreśla. Jeśli chodzi o krótkie włosy, bardzo charakterystyczne będą włosy strzyżone w kierunku grzywek mocno wycieniowanych dających efekt włosów rozczochranych– dodaje.

Każdy mężczyzna dbający o swoją fryzurę oraz zarost powinien posiadać dobrej jakości maszynkę do włosów. Dlaczego? Nawet regularne wizyty u fryzjera czy barbera nie zwalniają z systematycznego skracania zarostu. Wystarczy jedna doba, aby idealnie wymodelowane włosy straciły nadany im wcześniej kształt. Potrzebne jest szybkie rozwiązanie. Maszynki, które pozwalają zaoszczędzić czas, a zwłaszcza mężczyźni nie lubią go tracić! N°401 premium od marki Fale Loki Koki to urządzenie, któremu zaufali najlepsi . Również Maciej Maniewski wybrał właśnie ten sprzęt. Stylista wielu aktorów, autor najciekawszych metamorfoz polskiego show-biznesu poleca go swoim klientom. Fale Loki Koki N°401 premium to bezprzewodowe urządzenie. Można z niego korzystać przez 1,5 godziny i w zależności od potrzeb wybierać spośród 4 ustawień ostrza: 1mm, 1.3mm, 1.6mm, 1.9mm. Maszynkę można stosować nie tylko do stylizacji maszynka_premiumzarostu. Ogolić włosy na głowie lub je nieco jest skrócić? Żaden problem! Dla dłuższych włosów w zestawie znajdują się 4 nasadki: 3, 6, 9, 12 mm. Możesz dzięki nim nadać kształt swojej fryzurze lub długiej brodzie – wyjaśnia Maciej Maniewski.

Męski niezbędnik to również profesjonalna suszarka do włosów z jonizacją N°003 premium od marki Fale Loki Koki. Urządzenie wyposażone jest w generator jonów ujemnych, które przyspieszają suszenie, utrzymują naturalne nawilżenie oraz eliminują elektryzowanie się włosów. Nowoczesność podkreśla satynowa, szlachetna w dotyku obudowa, która sprawia, że suszarka wygląda niezwykle elegancko, stylowo.