O Barberze

Witaj na Naszym blogu.
Nazywam się Sebastian Karczewski i jestem fryzjerem męskim. Bardzo mi miło, że odwiedziłeś Męskie Zacięcie i zamierzasz poświęcić chwilę na lekturę o męskim wizerunku i stylu bycia. Przygotowaliśmy wraz z całym zespołem szereg ciekawych wątków, które mam nadzieję Cię zainteresują. Fryzury, brody, wąsy, dobry styl i moda to jedne z wielu zagadnień, o których chciałbym z Tobą porozmawiać.

Fachowcy znajdą też wiele ciekawych informacji o sprzęcie, kosmetykach i trendach branżowych..

W swoich artykułach będę dzielił się z Tobą swoją pasją i doświadczeniem barberskim jakie towarzyszy mojej pracy. Mieszkam i pracuje w Gdańsku od 10 lat . Tutaj uczyłem się fachu od  Szymona Niemczyńskiego który pokazał mi że fryzjerstwo to nie tylko skracanie włosów ale mieszanka ciężkiej pracy, wyobraźni, pasji i twórczego zacięcia. Pracuję w samym sercu Gdańskiej Starówki w salonie Hair Gallery , gdzie mam wielką przyjemność pracować nad wizerunkiem gentelmenów zasiadających na moim fotelu.

Swoje umiejętności szlifowałem także w Anglii w Savills Barbers Academy pod okiem Jonathana Davisa i w najstarszej Londyńskiej Akademi Barberingu Total Barber Academy pod okiem Steva. Jestem członkiem British Master Barbers Alliance.

W swojej pracy staram się sprawiać że mężczyźni stają się coraz bardziej świadomi swojego wizerunku i stylu bycia.

Życzę Ci zatem miłej i ciekawej lektury.

Pozdrawiam

sebastian_podpis