O nas w mediach

Magazyn FaleLokiKoki jesień 2016

Podczas targów fryzjerskich LOOK 2016 w Poznaniu miałem okazję rozmawiać z wieloma osobami na temat wyposażenia stanowiska barberskiego. Jakie fotele wybrać, które maszynki będą odpowiednie czy choćby które kosmetyki będą właściwe do obsługi klientów Takie właśnie pytania zadawali mi uczestnicy poznańskiej imprezy, którzy odwiedzili nasz targowy barbershop.

Face&Look

Prawdziwy mężczyzna to taki, który o siebie dba. Pielęgnacja włosów, brody i twarzy to podstawa dobrego wyglądu i samopoczucia. Oczywiście wiemy, że panowie lubią sprawdzone, proste i skuteczne rozwiązania, dlatego tak bardzo ujmuje nas marka CLUBMAN Pinaud. Poznajcie ją!

Magazyn FaleLokiKoki lato 2016

Jako fryzjer zawsze chętnie dzielę się z kolegami po fachu informacjami lub rozwiązaniami, które mogą ułatwić pracę. Dzisiaj opowiem Wam o narzędziu, które od pewnego czasu testuję w salonie. Nie chciałbym jednak, aby była to kolejna reklama produktów, ale uwagi wynikające z moich doświadczeń i spostrzeżeń.

Poznajcie moją prawą rękę w codziennej pracy – markę Clubman.

Magazyn FaleLokiKoki wiosna 2016

Interesuje go przede wszystkim fryzjerstwo męskie: strzyżenia, brody, wąsy, golenie brzytwą. Zawodowe umiejętności szlifował m.in. w najstarszej brytyjskiej szkole barberingu w Londynie. Swoją wiedzą i pasją będzie dzielił się na blogu „Męskie zacięcie”. Na co dzień pracuje w salonie Hair Gallery w Gdańsku.