Blog

Classic Talc od Clubman! Tradycja i innowacja w pielęgnacji męskiej skóry i włosów

DYSTRYBUUJEMY.
SZKOLIMY.
INTEGRUJEMY.

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

ZAJRZYJ PO WIĘCEJ

Clubman, marka z ponad dwustuletnią historią i flagowy produkt – talk do skóry i włosów Classic Talc. Ten niezwykły kosmetyk, cieszący się popularnością od początku XIX wieku, stanowi idealne połączenie tradycji i innowacji.

Dlaczego Classic Talc jest wyjątkowy?

Classic Talc to najdrobniejszy talk, który znakomicie radzi sobie z wilgocią i tłustą skórą. Jego unikalna formuła pomaga zmniejszyć tarcie na skórze i skutecznie wchłania wodę, jednocześnie kontrolując nadmiar sebum. Dzięki temu skóra pozostaje sucha, miękka i bez podrażnień. Właściwości tego produktu zapewnią Ci wysoką jakość pracy w Twoim salonie! 

Klasyczny zapach i kontrola nad swędzącą skórą

Co wyróżnia Classic Talc spośród innych produktów, to jego klasyczny zapach, który odzwierciedla męski charakter i podkreśla indywidualność użytkownika. To nie tylko talk, ale także sposób na utrzymanie skóry pod kontrolą, zwłaszcza gdy jest sucha i swędząca. Wyjątkowy zapach spowoduje, że codzienny zabieg może zamienić się w prawdzi rytuał. 

Opinia eksperta

Sebastian Karczewski z Męskiego Zacięcia podkreśla wartość tego produktu w profesjonalnym barbershopie. W jego opinii, Classic Talc jest niezbędny w codziennej pracy barbera, zapewniając klientom komfort i najlepszą pielęgnację.

200 lat doświadczenia Clubman

CLUBMAN® od ponad 200 lat tworzy kosmetyki z pasją. Rozwiązania technologiczne, zastosowane w ich produktach, odpowiadają na potrzeby mężczyzn. Skład, konsystencja i forma aplikacji są idealnie zbalansowane, a zapachy głębokie i męskie. Produkty Clubman są bezpieczne i łatwe w użyciu, co sprawia, że golenie i pielęgnacja zarostu stają się prawdziwą przyjemnością.

Classic Talc od Clubman to więcej niż kosmetyk – to dziedzictwo i innowacja w jednym, zapewniające mężczyznom najlepszą pielęgnację skóry i włosów. W Męskim Zacięciu z dumą włączyliśmy ten produkt do naszej oferty, wiedząc, że zapewni on klientom to, co najlepsze w pielęgnacji męskiej.

ZNAJDŹ NAS

ul. Ołowiana 12,
85-461 Bydgoszcz

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel: 52 325 20 00
kontakt@meskiezaciecie.pl

ZAJRZYJ PO WIĘCEJ