ROZWIJAMY BIZNESY BARBERSKIE

O NAS

MĘSKIE ZACIĘCIE

Rdzeń marki stanowi solidna część dystrybucyjna. Składa się na nią wyselekcjonowana oferta produktowa, opieka Doradców Handlowych oraz szeroki serwis handlowy. W tym elemencie Męskie Zacięcie dba o budowę jak najlepszej propozycji produktowej dla rynku, testując i komunikując nowe rozwiązania. Chcemy zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom, a także wsparcie w rozwoju ich biznesu.

AKADEMIA

Akademia Męskiego Zacięcia prowadzi edukację na poziomie usług i wykorzystania produktów. Akademia dedykowana jest początkującym oraz zaawansowanym barberom, a także wszystkim pragnącym pogłębić wiedzę oraz nabyć nowe umiejętności w męskich usługach fryzjerskich. Celem Akademii jest zwiększanie efektywności oraz rozwój umiejętności i biznesu uczestników szkoleń.

BARBERSHOP

Trzecim filarem marki jest jej społeczność i zaangażowanie. Logotypem barbershop’u sygnujemy wszelkiego rodzaju aktywności integrujące rynek, dające możliwości rozwoju oraz przybliżające świat ludzi oddanych branży.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

CO ROBIMY W MĘSKIM ZACIĘCIU?

  • Trzymamy rękę na pulsie. Dostarczamy innowacji, trendów i nowości. Informujemy o ważnych zmianach wpływających na rynek barberski.
  • Nie wciskamy kitu. Stosujemy i testujemy produkty które rekomendujemy. Liczymy się z opiniami naszych Klientów.
  • Szkolimy aby nauczyć. Kładziemy nacisk na faktyczne zastosowanie wyuczonych umiejętności.
  • Stawiamy na rozwój. Zapewniamy wiele rodzajów form rozwojowych dla rynku. Zależy nam na budowaniu społeczności profesjonalistów.
POROZMAWIAJ Z DORADCĄ MĘSKIEGO ZACIĘCIA

KIEDY TO SIĘ ZACZĘŁO?

HISTORIA NASZEJ
MARKI

Marka powstała w 2015 roku początkowo jako blog. Jego celem było propagowanie usług i rzemiosła barberskiego na polskim rynku oraz recenzowanie produktów na nim się pojawiających. Z czasem przeobraziła się w Akademię, w której przez 8 lat zostało przeszkolonych blisko 4000 profesjonalistów. Obecnie kontynuujemy dotychczasowe aktywności reprezentując wspaniałe marki kosmetyków i sprzętów barberskich. Zapraszamy Was do poznania naszego świata, we wszystkich jego odsłonach.

OD

2015

ROKU

MĘSKIE ZACIĘCIE
AKADEMIA
BARBERSHOP
MĘSKIE ZACIĘCIE
AKADEMIA
BARBERSHOP
MĘSKIE ZACIĘCIE
AKADEMIA
BARBERSHOP

AKTYWNOŚĆ SPOŁECZNA

DZIAŁAMY NA RZECZ
ROZWOJU I POMOCY
MŁODZIEŻY

Od lat realizujemy projekt resocjalizacji młodzieży poprzez edukację w domu poprawczym w Raciborzu. Uczymy młodych ludzi po ciężkich przejściach, pokazując jak można zmieniać swoje życie. Co ważne, pokazujemy przykładem jak przez ciężką pracę można osiągnąć wiele.

AKTYWNOŚĆ SPOŁECZNA

WSPIERAMY MŁODZIEŻ
W SAMOROZWOJU

Wspieramy wiele form pozwalających młodzieży na samorealizację. Kolejnym przykładem naszego długoletniego działania jest regularne wsparcie młodzieżowej sekcji drużyny Stowarzyszenia Akademii Sportu Artura Siódmiaka, na rzecz której przekazujemy środki finansowe z usług które świadczymy na wydarzeniach związanych z drużyną.

ZNAJDŹ NAS

ul. Ołowiana 12,
85-461 Bydgoszcz

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel: 52 325 20 00
kontakt@meskiezaciecie.pl

ZAJRZYJ PO WIĘCEJ