NAJLEPSZE MARKI DLA TWOJEGO SALONU

MARKI

Clubman Pinaud

Elegancja i jakość od 1810 roku. Ta renomowana marka to prawdziwa legenda w świecie męskiej pielęgnacji. Już od ponad dwóch wieków dostarcza mężczyznom produkty o wyjątkowej jakości, które pielęgnują włosy, brodę i twarz.

Beardburys

Przodująca marka pielęgnacyjna, która powstała w odpowiedzi na najnowsze trendy męskich stylizacji. Dopracowane formuły produktów, zamknięte w przyciągających, stylowych opakowaniach, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających facetów.

Davines

Renomowana, włoska marka fryzjerska, u której podstaw stoi zaawansowane laboratorium badawcze. Znana ze swojego zaangażowania w ekologię i etykę, która wykracza poza standardy pielęgnacji włosów. Davines w swoim dążeniu do zrównoważonego rozwoju, wykorzystuje naturalne składniki i dba o minimalizację wpływu na środowisko.

Rica

Ceniona marka w świecie profesjonalnej pielęgnacji, która od lat dostarcza produkty najwyższej jakości. To rodzinna firma zlokalizowana w Sycylii, z której czerpie lokalne naturalne składniki do produkcji swoich kosmetyków.

MKS Eco

Nowa odsłona renomowanej marki kosmetyków do ciała i włosów znanej jako Marrakesh. Niezmienione formuły, oparte o naturalne składniki, pozbawione parabenów, siarczanów i sztucznych barwników.

FOX

Marka, która od 2002 roku jest nieodłącznym elementem świata fryzjerstwa. Pasja i nieustanne poszukiwanie rozwiązań sprawiły, że stała się cenionym graczem na rynku narzędzi fryzjerskich i wyposażenia salonów. FOX kieruje się najwyższymi standardami jakości i nieustannie dąży do doskonałości.
ZNAJDŹ NAS

ul. Ołowiana 12,
85-461 Bydgoszcz

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel: 52 325 20 00
kontakt@meskiezaciecie.pl

ZAJRZYJ PO WIĘCEJ