Blog

Clubman – elegancja i tradycja w wydaniu Męskiego Zacięcia

DYSTRYBUUJEMY.
SZKOLIMY.
INTEGRUJEMY.

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

ZAJRZYJ PO WIĘCEJ

W świecie męskiej pielęgnacji, marka Clubman wyróżnia się nie tylko doskonałą jakością, ale także wyjątkowym podejściem do tradycji. W ramach tej filozofii stała się ikoną elegancji i ponadczasowego stylu, który doskonale wpisuje się w wartości Męskiego Zacięcia.

Clubman to nie tylko produkty, to historia. Ta marka istnieje od lat 1800 i od tego czasu zdobyła sobie uznanie mężczyzn z całego świata. Jej wyroby, od klasycznych kremów do golenia, balsamów, po wody kolońskie o niepowtarzalnym aromacie, przetrwały próbę czasu, stając się nieodłącznym elementem męskiej codzienności.

Historia marki Clubman

Marka kosmetyczna Clubman Pinaud działa na rynku barberskim nieprzerwanie od ponad 200 lat. Zdobiący etykiety elegancki Francuz, powstał w Paryżu na zlecenie pomysłodawcy marki Édouarda Pinauda i do dziś jest charakterystycznym znakiem towarowym, oddającym ducha marki – ponadczasową elegancję i styl. Na początku XX wieku francuskie produkty Pinaud zdobyły popularność i uznanie na całym świecie. Od kilkudziesięciu lat marka ma swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych, gdzie stale rozwija ofertę pielęgnacyjną. Tworzy kosmetyki wierne dziedzictwu marki, jednocześnie oferując nowości, inspirowane trendami rynkowymi. Pod szyldem Clubman Pinaud znajdziemy kompleksową pielęgnację – zarówno włosów, zarostu, jak i skóry.

Męskie Zacięcie z dumą prezentuje Clubman jako swojego partnera w pielęgnacji. Produkty tej marki doskonale komponują się z filozofią Męskiego Zacięcia, podkreślając charakter, styl i elegancję mężczyzny. Zarówno do pielęgnacji zarostu, jak i twarzy, Clubman oferuje produkty, które nie tylko zapewniają doskonałe rezultaty, ale także dodają pewności siebie.

Co wyróżnia produkty Clubman Pinuad?

Klasyczne wody, toniki, pomady, szampony do włosów i zarostu, mydła i kremy do golenia, talki fryzjerskie, żele do stylizacji to tylko mały fragment szerokiej oferty. Bazuje ona na naturalnych składnikach, których formuły dbają o zdrowy i zadbany wygląd każdego męskiego zarostu. Kultowe wody kolońskie Clubman i wody po goleniu charakteryzują nuty klasyczne, ale i egzotyczne, pozytywnie odurzające. Znajdziemy tu aromaty piżma, whisky, rumu, wanilii, dębu, cytrusów czy chociażby pelargonii. Produkty te błyskawicznie chłodzą i koją skórę. Klasyczne kompozycje wciąż zachwycają mężczyzn na całym świecie.
Wybór produktów tej marki to inwestycja w sprawdzone receptury i ukłon w stronę historycznych wartości rzemiosła. Fani Clubman wiedzą, że te produkty to wyjątkowa ponadczasowa jakość, która nigdy nie wychodzi z mody.

Elegancja Clubmana idzie w parze z funkcjonalnością. Ich produkty są nie tylko przyjemne w użyciu, ale również skuteczne. Dla wielu mężczyzn stały się one nieodłącznym elementem porannej rutyny, stanowiąc chwilę relaksu i przygotowania do codziennych wyzwań.

Jeśli szukasz produktów, które łączą w sobie tradycję, elegancję i skuteczność, Clubman to wybór bezkonkurencyjny. To hołd dla klasyki i ponadczasowego stylu męskiej pielęgnacji, który wciąż pozostaje na topie. Dla marki Męskie Zacięcie, Clubman to nie tylko produkty – to historia i wartości, które przekształcają się w wyjątkową pielęgnację męskiej tożsamości.

ZNAJDŹ NAS

ul. Ołowiana 12,
85-461 Bydgoszcz

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel: 52 325 20 00
kontakt@meskiezaciecie.pl

ZAJRZYJ PO WIĘCEJ