Blog

CSR marki „Męskie Zacięcie” to inwestycja w młodzież

DYSTRYBUUJEMY.
SZKOLIMY.
INTEGRUJEMY.

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

ZAJRZYJ PO WIĘCEJ

Korporacyjna odpowiedzialność społeczna (CSR) to nie tylko hasło modne w biznesie. To przede wszystkim konkretne działania, które mają realny wpływ na społeczność. Marka „Męskie Zacięcie” doskonale rozumie tę ideę, co przejawia się w licznych inicjatywach na rzecz młodzieży i lokalnej społeczności.

Jakie podejmujemy działania? 

„Męskie Zacięcie” od lat angażuje się w rozwój młodzieży, wierząc, że to oni są przyszłością naszego społeczeństwa. Wspieramy różne formy samorealizacji, które pozwalają młodym ludziom rozwijać swoje pasje i umiejętności. Od kilku lat wspieramy młodzieżową sekcję drużyny Stowarzyszenia Akademii Sportu Artura Siódmiaka. Regularne wsparcie finansowe pozyskane z usług świadczonych podczas wydarzeń sportowych to konkretne działanie, które umożliwia młodym sportowcom rozwijanie swojego talentu i pasji. Jednak ambicje „Męskiego Zacięcia” w zakresie CSR nie kończą się na wsparciu sportowym. Od lat aktywnie działamy także na rzecz resocjalizacji młodzieży w Raciborzu. Edukacja w domu poprawczym to nie tylko nauka w tradycyjnym rozumieniu tego słowa, ale pomoc w przezwyciężeniu trudnych doświadczeń. „Męskie Zacięcie” pokazuje młodym ludziom, że mimo ciężkich przejść, można zmieniać swoje życie na lepsze. Główny szkoleniowiec marki – Sebastian Karczewski – buduje poczucie wartości na bazie swoich doświadczeń, a także swoich współpracowników, którzy dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu osiągnęli sukces, pokazując tym samym, że determinacja i praca nad sobą przynoszą wymierne efekty.

Marka „Męskie Zacięcie” to nie tylko gwarancja wysokiej jakości usług, ale przede wszystkim praca z pasją i misją społeczną. Jej działania na rzecz młodzieży i lokalnej społeczności są dowodem na to, że biznes może iść w parze z odpowiedzialnością i autentycznym zaangażowaniem w dobro innych. Oby więcej takich inicjatyw w świecie biznesu!

https://katowice.tvp.pl/70462206/warsztaty-zawodowe-dla-wychowankow-poprawczaka

ZNAJDŹ NAS

ul. Ołowiana 12,
85-461 Bydgoszcz

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel: 52 325 20 00
kontakt@meskiezaciecie.pl

ZAJRZYJ PO WIĘCEJ