Blog

„Look & Learn” marki Męskie Zacięcie, czyli nowa era edukacji w barberskim świecie

DYSTRYBUUJEMY.
SZKOLIMY.
INTEGRUJEMY.

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

ZAJRZYJ PO WIĘCEJ

Nieustannie rozwijający się świat męskiego fryzjerstwa wymaga od specjalistów ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności. W odpowiedzi na te potrzeby marka Męskie Zacięcie wprowadza innowacyjne pokazy „Look & Learn”.

Pod skrzydłami instruktorów z Akademii Męskie Zacięcie – miejsca słynącego z kompleksowego podejścia do edukacji barberskiej – uczestnicy szkoleń mają okazję czerpać wiedzę od najlepszych. Akademia MZ nie tylko uczy technik strzyżenia czy stylizacji. Jej misją jest podniesienie poziomu usług w salonach fryzjerskich, zwiększenie satysfakcji klientów i rozwijanie biznesu barberskiego na każdej płaszczyźnie.

Co to jest pokaz „Look & Learn”?

To spotkanie, podczas którego uczestnicy zanurzają się w świecie Męskiego Zacięcia. W trakcie pokazu prezentowane są techniki strzyżenia włosów i brody, przy wykorzystaniu rekomendowanych narzędzi i produktów. Kluczowym celem jest zrozumienie, dlaczego dany produkt czy narzędzie jest używane, jakie przynosi korzyści i jak wpływa na efektywność oraz jakość usług. Co ważne, spotkanie ma charakter interaktywny – uczestnicy mogą zadawać pytania, testować produkty oraz narzędzia. Ostatecznym celem jest osiągnięcie pełnej świadomości i zrozumienia prezentowanych technik.

Pierwszy pokaz już za nami – “Look & Learn” w Krakowie

1 października o godzinie 10.30, w Centrum Konferencyjnym przy Fabrycznej 13 w Krakowie, odbył się pierwszy w Polsce pokaz Look & Learn Akademii Męskiego Zacięcia. Uczestnicy mieli okazję zanurzyć się w świat Męskiego Zacięcia, śledzić na żywo demonstracje strzyżenia oraz stylizacji brody, odkryć rekomendowane narzędzia i produkty, a także skupić się na efektywności usług barberskich. Dziękujemy, tym którzy byli z nami!

Dlaczego warto być na pokazach “Look & Learn”?

Edukacja w Akademii MZ dostosowuje się do indywidualnych potrzeb uczestników – niezależnie od stopnia zaawansowania. Dzięki partnerskim relacjom i personalizacji procesu nauczania każdy uczestnik czuje się doceniony i rozumiany. Instruktorzy stawiają na bezpośredni, przystępny sposób komunikacji, dzięki czemu wiedza przekazywana jest efektywnie i trwale. Wychodząc z sali szkoleniowej, uczestnicy są gotowi do wprowadzenia zmian w swoich salonach i podniesienia jakości oferowanych usług.

„Look & Learn” to więcej niż szkolenie. To prawdziwa rewolucja w edukacji barberskiej, gwarantująca holistyczne podejście do rozwoju w branży. Jeśli jesteś fryzjerem lub właścicielem salonu, to idealna okazja, by stanąć na wyższym poziomie profesjonalizmu. Nie przegap tej szansy!
Dostępne terminy i miejsc pokazów „Look & Learn” znajdziesz tutaj.

ZNAJDŹ NAS

ul. Ołowiana 12,
85-461 Bydgoszcz

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel: 52 325 20 00
kontakt@meskiezaciecie.pl

ZAJRZYJ PO WIĘCEJ