Blog

Zrób sobie prezent na święta i zainwestuj w siebie! Mamy dla Ciebie darmowe szkolenie “Zaawansowane techniki barbera”.

DYSTRYBUUJEMY.
SZKOLIMY.
INTEGRUJEMY.

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

ZAJRZYJ PO WIĘCEJ

Święta to idealny czas na inwestycję w siebie i swój zawód. Dla barberów i męskich fryzjerów mamy wyjątkową propozycję – zakup produktów Beardburys i Clubman za 699 zł, który otwiera drzwi do ekskluzywnego szkolenia barberskiego. To nie tylko świetny prezent dla siebie, ale też inwestycja w rozwój zawodowy.

Program szkolenia jest bogaty i zróżnicowany. Zaczyna się od podstaw – wiedzy o pracy z architekturą wizerunku (Total Look Concept), co jest kluczowe w kreowaniu stylu dla klientów. Następnie uczestnicy zgłębiają zaawansowany logarytm cieniowania włosów, poznając tajniki tworzenia perfekcyjnych fryzur.

Nie zabraknie także modułów na temat zaawansowanych technik strzyżenia włosów, w tym efilowania nożyczkami oraz strukturyzacji włosów przy użyciu nożyczek i brzytwy. Uczestnicy nauczą się także, jak perfekcyjnie strzyc i cieniować brodę i zarost, a także jak wykonać idealne wykończenie zabiegów strzyżenia brody za pomocą brzytwy.

Szczególną uwagę poświęcono również aspektom biznesowym. Szkolenie obejmuje analizę i wprowadzenie do stworzenia nowoczesnego stanowiska barberskiego, wprowadzanie nowych usług barberskich oraz rozwój biznesu, w tym wizerunek salonu i model audytu biznesowego.

Cele szkolenia są ambitne. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat pracy z architekturą wizerunku, nauczą się zaawansowanych technik strzyżenia włosów i brody, poznają metody rozwoju biznesu barberskiego oraz nabędą umiejętności analizowania i wdrażania elementów rozwojowych na poziomie usługowym, jakościowym oraz biznesowym.

To nie tylko szkolenie, ale przede wszystkim inwestycja w Waszą przyszłość. Święta to czas na dawanie, ale także na dawanie sobie szansy na rozwój i doskonalenie umiejętności. Zainwestuj w siebie z Męskim Zacięciem i otwórz się na nowe możliwości zawodowe w nadchodzącym roku!

ZNAJDŹ NAS

ul. Ołowiana 12,
85-461 Bydgoszcz

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel: 52 325 20 00
kontakt@meskiezaciecie.pl

ZAJRZYJ PO WIĘCEJ