NAJLEPSZE MARKI DLA TWOJEGO SALONU

DAVINES

Renomowana, włoska marka fryzjerska, u której podstaw stoi zaawansowane laboratorium badawcze. Znana ze swojego zaangażowania w ekologię i etykę, która wykracza poza standardy pielęgnacji włosów. Davines w swoim dążeniu do zrównoważonego rozwoju, wykorzystuje naturalne składniki i dba o minimalizację wpływu na środowisko. Męska linia Pasta&Love to prawdziwy wyraz miłości do natury i tworzenia. Produkty zostały stworzone z myślą o mężczyznach, którzy cenią sobie nie tylko doskonałą pielęgnację i stylizację, ale także etyczne podejście marki.

Formuły są wolne od szkodliwych substancji takich jak parabeny czy sztuczne barwniki. To gwarantuje, że zarost, włosy i skóra będą pielęgnowane w bezpieczny i zdrowy sposób.

Niezależnie od tego, czy preferujesz eleganckie uczesanie, czy bardziej casualowy look linia Pasta&Love dostarczy Ci narzędzi, które pomogą osiągnąć zamierzony efekt.

Marka Davines łączy w sobie piękno, etykę i skuteczność tworząc produkty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających barebrów.

ZOBACZ WSZYSTKIE PRODUKTY

WŁOSKA
MARKA

EKOLOGICZNE
PODEJŚCIE

WYSOKA
WYDAJNOŚĆ

ŚWIEŻE NUTY
ZAPACHOWE

ZNAJDŹ NAS

ul. Ołowiana 12,
85-461 Bydgoszcz

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel: 52 325 20 00
kontakt@meskiezaciecie.pl

ZAJRZYJ PO WIĘCEJ